Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe - Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

marker icon34-300 Żywiec, ul. Moszczanicka 9
zsaio@moszczanica.pl 

tel. szkoła: 502152241

tel. bursa:  516764253

mobile icon (33) 475-05-70

There is no translation available.

Czym jest pilotażowy program wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych

 

1.Już oficjalnie jesteśmy w II edycji. Certyfikat został odebrany przez pana Dyrektora i pana Andrzeja T. w Ministerstwie Obrony Narodowej w Warszawie. Teraz działamy.Już oficjalnie jesteśmy w II edycji. Certyfikat został odebrany przez pana Dyrektora i pana Andrzeja T. w Ministerstwie Obrony Narodowej w Warszawie. Teraz działamy.

 

2.Szkolenie w ramach pilotażowego programu certyfikowanych klas wojskowych przeprowadzone przez żołnierzy 18 batalionu powietrzno-desantowego z Bielska Białej na terenie naszej szkoły. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia zdjęćSzkolenie w ramach pilotażowego programu certyfikowanych klas wojskowych przeprowadzone przez żołnierzy 18 batalionu powietrzno-desantowego z Bielska Białej na terenie naszej szkoły. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia zdjęć

 

3.Uczniowie Certyfikowanej Klasy Wojskowej są już oficjalnie KADETAMI

 

4.W dniu 18 grudnia br. do Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu zostały doręczone akcesoria, finansowane z dotacji w ramach II edycji ,,Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych" na podstawie umowy z Ministerstwem Obrony Narodowej. (MON) Za łączną kwotę 46 120 zł, zostały zakupione m.in. repliki ASG, kamizelki taktyczne, maski przeciwgazowe, saperki wojskowe, busole, nosze taktyczne, kurtki ochronne, przybory do walki wręcz i wiele innych przedmiotów, które w najbliższym czasie ułatwią naszym uczniom naukę, oraz poprzez zabawę pozwolą zapoznać się z podstawowymi umiejętnościami praktycznymi potrzebnymi do działań taktycznych.W dniu 18 grudnia br. do Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu zostały doręczone akcesoria, finansowane z dotacji w ramach II edycji ,,Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych" na podstawie umowy z Ministerstwem Obrony Narodowej. (MON) Za łączną kwotę 46 120 zł, zostały zakupione m.in. repliki ASG, kamizelki taktyczne, maski przeciwgazowe, saperki wojskowe, busole, nosze taktyczne, kurtki ochronne, przybory do walki wręcz i wiele innych przedmiotów, które w najbliższym czasie ułatwią naszym uczniom naukę, oraz poprzez zabawę pozwolą zapoznać się z podstawowymi umiejętnościami praktycznymi potrzebnymi do działań taktycznych.

Share