59,717,060 Unikalnych wizyt
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Nawigacja
Start
Mapa serwisu
Kanał ZSAiO na YouTube
Dom Wczasów Dziecięcych
HOTELIK
Bursa nr 2 w Żywcu
Rekrutacja
Regulamin rekrutacji
Kierunki kształcenia
Dla Kandydatów
Warsztaty Mechanizacji
Mapa dojazdu
Szkoła
Statut Szkoły
Historia i Patron Szkoły
Dokumenty
Regulaminy Szkolne
Samorząd Uczniowski
Organizacja roku szkolnego
Przetargi
PROJEKTY
Nauczyciele
Dyżury Nauczycieli
Rady Pedagogiczne
Grono Pedagogiczne
Pedagog Szkolny
Publikacje nauczycieli
Awans Zawodowy
Głos Nauczycielski
Rodzice
Informacje
Rada Rodziców
Dyżury Nauczycieli
Zebrania z Rodzicami
Dla uczniów
Praktyki Zawodowe
Dydaktyka
Język polski
Historia i WOS
Zadania Egzaminacyjne
Serwis Szkolnictwo
Platforma Edukacyjna
Podstawy Techniki
Budowa Pojazdów
Budowa Maszyn
Maszyny i ciągniki
Rysunek Techniczny
Testy online z Informatyki
Egzamin Zawodowy-TESTY
Przedmioty-Testy
Kalendarz roku szkolnego
WSO
Katalog stron WWW
Współpraca
Kontakt
Wykaz Podręczników
Kierunki kształcenia
LO - Klasa mundurowa
LO - Klasa integracyjna mundurowa
Technikum Hod. Koni
Technikum Hotelarstwa
Technikum Żyw. i Usług G.
Technikum Obsł. Turyst.
Zasadnicza SZ - Kucharz
Zasadnicza SZ - MOPiMR
Olimpiady i konkursy
Strzelectwo
Sprawni jak żołnierze
Olimpiady i konkursy
Obiekty sportowe
Galerie
Galeria FOTO
VIDEOTEKA
Przeglądarka FOTO
Panoramy wirtualne
Różne
Ciekawe linki
Poczta e-mail
Event Calendar
Mapa - Żywiec
Bramka E-mail
Bramka SMS
Archiwalne news
EduBlog
File Uploaded
CKEditor
Test Generator
Zastępstwa
Mechanik-Operator
Strzelectwo




Zobacz więcej fotek na: - kliknij Link


Osiągnięcia sportowe uczniów trenowanych przez mgr Andrzeja Toczka w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu.



2010
ADAM BIENIEK
5 miejsce w „III Rundzie Pucharu Polski” we Wrocławiu 3-6.06.10
15 miejsce w „Mistrzostwach Kobiet i Mężczyzn”
1 miejsce drużynowo na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”
2 miejsce indywidualnie na zawodach wojewódzkich „O Srebrne Muszkiety”
Uzyskał 2 klasę sportową w strzelectwie sportowym

MAGDALENA KOWAL
9 miejsce w „III Rundzie pucharu Polski” we Wrocławiu 3-6.06.10
13 miejsce w „I Rundzie Pucharu Polski” we Wrocławiu 22-25.04.10
1 miejsce drużynowo na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”
2 miejsce indywidualnie na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”
Uzyskała 2 klasę sportową w strzelectwie sportowym

MARZENA DRÓŻDŻ 2 miejsce w „mistrzostwach Kobiet i Mężczyzn” we Wrocławiu
1 miejsce indywidualnie na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”
1 miejsce drużynowo na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”
Uzyskała 2 klasę sportową w strzelectwie sportowym

AGNIESZKA MICHALEC
1miejsce drużynowo na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”
3 miejsce indywidualnie na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”

DARIUSZ GOŁUCH
1 miejsce drużynowo na zawodach woj. „O Srebrne Muszkiety”


2009
II runda Pucharu Polski
21-24.05.2009
Zielona Góra
3 Miejsce: Przemysław Zontek
7 Miejsce: Adrian Kral

III runda Pucharu Polski
4-7.06.2009
Bydgoszcz
4 Miejsce: Przemysław Zontek
5 Miejsce: Adrian Kral

Mistrzostwa Polski juniorów
18-21.06.2009
Bydgoszcz
11 Miejsce: Przemysław Zontek


2008
wojewódzkie zawody - Srebrny Muszkiet
1. 28-04-2008 - Zawody Wojewódzkie „O Srebrny Muszkiet”- Częstochowa
drużynowo I miejsce
indywidualnie III miejsce
2. 16-05-2008 - Centralny Finał XLVII Zawodów Strzeleckich
„O Srebrny Muszkiet”- 2008 Rzeszów
drużynowo srebrny medal
3. - jako Województwo Śląskie pierwsze miejsce w klasyfikacji wszystkich województw.


2007
Centralne zawody


III miejsce drużynowo chłopcy, indywidualnie VI miejsce Tomasz Jędrzejek


Wojewódzkie zawody


I miejsce chłopcy


2005
Zawody wojewódzkie "Srebrne muszkiety"


III miejsce chłopcy


V miejsce dziewczęta


II miejsce indywidualnie Kupczak S.


chłopcy I miejsce


II miejsce P.Zontek, II miejsce A.Kral, II miejsce A. Łysień


2004
Wojewódzkie zawody "Srebrne muszkiety"


III miejsce drużyna chłopców


III miejsce drużyna dziewcząt


2001
Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


3 miejsce zespołowo dziewcząt


Kumorowska Anna - 2 miejsce indywidualnie


Pacyna Alina - 3 miejsce indywidualnie


Madej Tomasz - 3 miejsce indywidualnie


2000
Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


1 miejsce zespołowo dziewcząt


2 miejsce zespołowo chłopców


Pacyna Alina - 2 miejsce indywidualnie


Wądrzyk Kinga - 3 miejsce indywidualnie


1998
Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


1 miejsce zespołowo


Kastelik Paweł - 1 miejsce indywidualnie


Klimek Aleksandra - 3 miejsce indywidualnie


Wojewódzka liga strzelecka "Srebrne Muszkiety"


3 miejsce zespołowo


Zawody strzeleckie Żywiec-Moszczanica


1 miejsce zespołowo


Sternal Agnieszka - 1 miejsce indywidualnie


Klimek Aleksandra - 2 miejsce indywidualnie


Ćwiertnia Anna - 3 miejsce indywidualnie


Romanowski Ryszard - 1 miejsce indywidualnie


Kastelik Paweł - 2 miejsce indywidualnie


Wojewódzkie zawody strzeleckie Żywiec-Moszczanica


3 miejsce zespołowo dziewcząt


Mistrzostwa szkół ponadpodstawowych w strzelectwie z broni kulowej
1 miejsce zespołowo


1997
Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


Ćwietrnia Anna - 1 miejsce indywidualnie


Kantyka Mirosław - 2 miejsce indywidualnie


Kastelik Paweł - 3 miejsce indywidualnie


1996
Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


1 miejsce zespołowo


Kastelik Paweł - 1 miejsce indywidualnie


Łagodzki Marcin - 3 miejsce indywidualnie


Ćwiertnia Anna - 1 miejsce indywidualnie


Sternal Agnieszka - 2 miejsce indywidualnie


Klimek Aleksandra - 3 miejsce indywidualnie


1995
Rejonowe zawody strzeleckie szkół ponadpodstawowych


2 miejsce zespołowo


Sanetra Mirosław - 1 miejsce indywidualnie


Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


1 miejsce zespołowo


Klimek Aleksandra - 1 miejsce indywidualnie


Ćwiertnia Anna - 2 miejsce indywidualnie


Kastelik Paweł - 1 miejsce indywidualnie


Łagodzki Marcin - 2 miejsce indywidualnie


1994
Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


2 miejsce zespołowo


Chrapek Jacek - 3 miejsce indywidualnie


Rejonowe zawody strzeleckie LOK-u
3 miejsce zespołowo


Chrapek Jacek - 3 miejsce indywidualnie


3 miejsce zespołowo


Bożek Zbigniew - 3 miejsce indywidualnie


1993
Rejonowe zawody strzeleckie LOK-u
3 miejsce zespołowo


Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


1 miejsce zespołowo


Chrapek Jacek - 1 miejsce indywidualnie


1992
Wojewódzkie zawody strzeleckie z cyklu "Srebrne Muszkiety"


5 miejsce zespołowo


Klasyfikacja końcowa ligi pneumatycznej


2 miejsce zespołowo


Chrapek Jacek - 3 miejsce indywidualnie


1990
Zawody rejonowe reprezentacji szkół LOK-u


1 miejsce zespołowo


Gałgan Katarzyna - 2 miejsce indywidualnie


Hernas Elżbieta - 3 miejsce indywidualnie


Rejonowe zawody strzeleckie


1 miejsce drużynowo dziewcząt


2 miejsce drużynowo chłopców


Kamińska Katarzyna - 1 miejsce indywidualnie


Gałgan Katarzyna - 2 miejsce indywidualnie


Wojewódzkie zawody w strzelectwie sportowym


5 miejsce zespołowo dziewcząt


5 miejsce drużynowo chłopców


Rejonowe zawody kół strzeleckich z broni pneumatycznej


1 miejsce zespołowo


Gałgan Katarzyna - 2 miejsce indywidualnie


Hernas Elżbieta - 3 miejsce indywidualnie


Rejonowe zawody LOK-u


Kamińska Katarzyna - 1 miejsce indywidualnie


Gałgan Katarzyna - 2 miejsce indywidualnie


1989
Rejonowe zawody LOK-u


1 miejsce zespołowo chłopców


Zawody rejonowe z cyklu "Brązowe Muszkiety"


1 miejsce zespołowo chłopców


Kubczak Krzysztof - 2 miejsce indywidualnie


1987
Międzyszkolne zawody szkół ponadpodstawowych


3 miejsce zespołowo


1986
Zawody rejonowe z cyklu "Brązowe Muszkiety" w Żywcu-Moszczanicy


2 miejsce drużynowo dziewcząt


3 miejsce drużynowo chłopców


1985
Zawody rejonowe z cyklu "Brązowe Muszkiety"


1 miejsce drużynowo dziewcząt


Rączek Jolanta - 1 miejsce indywidualnie


Harężlak Katarzyna - 2 miejsce indywidualnie


Filuś Agata - 3 miejsce indywidualnie



Komentarze
Brak dodanych komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
BIP
Dziennik UONET
Zastępstwa
Plan Lekcji
Wykaz Podręczników
Kiermasz podręczników używanych będzie organizowany we wrześniu.
Platforma Moodle
Dydaktyka
Informacje dla kandydatów
Kanał ZSAiO na YouTube
Kwalifikacje
BTiPR